Send to friend

Vatrogasac (m/ž)

Kukuljanovo, Banići

Application deadline:

  • PETROL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i prijevoz nafte i naftnih derivata

Job description

U Petrolov tim pozivamo suradnika koji će biti zadužen za poslove vezane uz zaštitu ljudi i imovine od požara i drugih nepogoda.

Odgovornosti i zaduženja:
- briga o provedbi propisanih mjera zaštite od požara
- briga o redovitom održavanju i kontroli uređaja i sustava za pasivnu i aktivnu zaštitu od požara
- provođenje redovitih ophodnji kritičnih mjesta za nastanak požara na zgradama
- obavještavanje voditelja vatrogasaca o uočenim pogreškama i nedostatcima
- provođenje redovitih pregleda stanja tehnološke instalacije, instalacije stabilnih naprava za gašenje i hlađenje, uređaja za dojavu požara, protupožarnih vodocrpilišta i hidrantske mreže
- provođenje protupožarne straže na požarno i eksplozijsko opasnim dijelovima
- provođenje kontinuiranih mjerenja koncentracije pare naftnih derivata u skladu sa sustavom radnih dozvola
- briga o redovitom održavanju osobne i mobilne vatrogasne opreme (vozila, crpke, međumiješalice, crijeva, mlaznice, prijenosni monitori, aparati za disanje itd.)
- provođenje nadzora nad opremom i osposobljenošću vozača autocisterni za pretakanje i preuzimanje naftnih derivate u skladištu
- sudjelovanje u vatrogasnim vježbama na skladištu
- obavljanje drugih poslova koje odredi voditelj vatrogasaca ili načelnik vatrogasne postrojbe, ako to zahtijevaju posebni uvjeti i situacije
- briga za red i čistoću cijelom području skladišta u skladu s ISO 14001 i internim propisima o zaštiti okoliša i zaštiti od požara

Requirements

- završena srednja škola
- znanje rada sa MS Office paketom
- sklonost timskom radu i otvorenost za usvajanje novih znanja i vještina
- stručni ispit za vatrogasca
- radno iskustvo je poželjno (nije uvjet)

Professional qualification:

High school

Driving category:

B

Skills:

MS Office

What we offer

- rad u dinamičnom, modernom i međunarodnom poslovnom okruženju
- uz financijska primanja imat ćete i dodatne pogodnosti poput stimulativnih dodataka, naknade za topli obrok, božićnice, regresa i uskrsnice
- mogućnost internog i eksternog školovanja
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja

Ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada od šest mjeseci.

Prijavite se do 29.05.2024. s motivacijskim pismom i životopisom putem linka za prijavu.

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Security iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).