Send to friend

Dentalni dizajner (m/ž)

Zagreb, Rijeka, Split

Application deadline:

  • 3D Lab d.o.o. dentalni laboratorij
  • Address: Ulica Grada Vukovara 271, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.3dlab.hr

3D Lab je dentalni laboratorij i edukacijski centar koji se bavi svim granama dentalne tehnike. Osnovani smo u svibnju 2016. godine spajanjem laboratorija Futura Dental i Dental Centra Grzela.

Job description

U potrazi smo za novim članovima tima na poziciji dentalni dizajner (m/ž) - Zagreb, Rijeka i Split.

Opis posla:
- poštivanje uputa ordinacije i protokola laboratorija
- direktno odgovoran voditelju
- praćenje proizvodnog programa (svaki dan se dobije lista radova koji se trebaju napraviti)
- poštivanje rokova
- dizajn svih vrsta rekonstrukcija (all on 4,6, kapice, puni oblik, reducirani itd.)
- narudžba potrebnog materijala (implantoloških dijelova)

Requirements

- najmanje 1 godina rada u 3Shape Dental Systemu

Years of work experience:

1-3

What we offer

- konkurentnu plaću
- stručan tim dizajnera
- mogućnost hibridnog rada, uz dogovor ponekad rad od doma (ovisno o iskustvu)
- sloboda dogovora smjena sa kolegama
- 7 sati radno vrijeme
- dodatni dani godišnjeg odmora ovisno o stažu
- mogućnost rada iz Zagreba, Rijeke ili Splita

Job type:

Permanent

Remote work:

Partially

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Healthcare and Social Work iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).