Send to friend

Wellness terapeut (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Hotel Antunović Zagreb sastavni je dio društva Antunović TA d. o. o. Nudi smještaj od 158 soba koji je moderno dizajniran i bogato opremljen, prostor za kongrese i bankete sa svom tehničkom opremom, dvije ekskluzivne sale za svadbene i ostale svečanosti koje nose imena Tomislav i Beethoven. Nikako manje nisu zamijećeni ekskluzivni á la carte restaurant Argante, Vertigo Bar koji svojom rotirajućom kupolom čini ovo mjesto drugačijim od svih ostalih te na raspolaganju stoje i Bulle cafe te samoposlužni restoran Lucija u kojem naši djelatnici najviše dijele svoja zajednička poslovna iskustva uz omiljenu hranu. Ako ste izgubili svu energiju za uspješno obavljanje aktivnosti, Aspa wellnes je sigurno pravo rješenje za povratak snage duha i tijela. Hotel osim navedenih usluga nudi i razne druge dodatne i usluge, stoga smo ponosni na naš bogat portfelj u hotelijersko-ugostiteljskom poslovanju koja se temelji na dugogodišnjem iskustvu, entuzijazmu i ljubavi prema turizmu naših djelatnika.

U potrazi smo za savjesnim, motiviranim i ambicioznim ljudima koji žele graditi uspjeh Društva i profesionalno rasti s nama. Ako vjeruješ da si to baš ti, prijavi se na otvoreno radno mjesto konobara i postani dio naše dinamične, stabilne i pozitivne radne sredine.

Mjesto rada: Zagreb, Zagrebačka avenija 100a

Opis posla:

  • samostalno obavljanje različitih spa tretmana, rituala, masažnih tehnika i osmišljavanja različitih individualiziranih spa programa i paketa svih tretmana
  • obavljanje kozmetičkih tretmana i masaža prema ugovorenim tretmanima
  • srdačan pristup klijentima, spremnost na upućivanje klijenta u cjelokupnu ponudu centra te odgovaranje na dodatna pitanja klijenata
  • rad na recepciji wellnessa te pružanje pomoći voditelju centra oko administracije
  • briga o urednosti i higijeni radnog prostora, sebe i klijenata
  • obavljanje i drugih, srodnih poslova prema uputama neposrednog rukovoditelja

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:

  • najmanje 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
  • SSS / VŠS – fizioterapeut, kozmetičar, maser ili wellness terapeut
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno znanje MS Office paketa
  • izvrsno znanje engleskog jezika
  • poznavanje drugih jezika prednost
  • poznavanje osnova anatomije i fiziologije ljudskog tijela

Našim zaposlenicima nudimo:

  • mogućnost rada u stabilnom poduzeću
  • priliku za napredovanjem i usavršavanjem
  • zapošljavanje na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
  • dinamično i pozitivno radno okruženje
  • božićnice, uskrsnice, regres
  • osigurane uniforme i njihovo održavanje (pranje i peglanje)
  • priliku za napredovanjem i usavršavanjem u jednom od vrhunskih hotelskih lanaca u Hrvatskoj

Ukoliko vidite svoju budućnost u Antunović TA d.o.o., Vašu prijavu pošaljite najkasnije do 20.05.2024. putem linka za prijavu.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Sve pristigle prijave pregledava naš interni tim koji kontaktira kandidate čije iskustvo i vještine najbolje odgovaraju našim potrebama. Ako Vam se ne javimo unutar sljedećih 28 dana, nemojte biti obeshrabreni– Vaš životopis možemo zadržati u bazi narednih šest mjeseci te Vas kontaktirati ako se pojavi potreba za zapošljavanjem osobe Vaših kvalifikacija. Ako se ne slažete sa time da Vaš životopis zadržimo u bazi, javite tu informaciju na kadrovska@antunovic.hr

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Beauty care and Sports iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).