Send to friend

Kućni majstor - električar (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • HOTEL DUBROVNIK d.d.
  • Address: Ljudevita Gaja 1, 10000 Zagreb

Hotel Dubrovnik je smješten na glavnom zagrebačkom trgu, koji pruža toplo i prijateljsko okruženje s daškom zagrebačkog šarma i prilikom da osjetite puls živopisne hrvatske prijestolnice.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge. Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na radno mjesto:

OPIS POSLOVA:

  • U suradnji s voditeljem tehničkog odjela organizira rad i raspoređuje poslove elektro struke
  • Vrši nadzor, održavanje i popravak svih elektro-instalacija, uređaja, elektro-aparata, rasvjetnih tijela, elektromotora, dizala i elektro-automatike i slično
  • Nadzire i popravlja ethernet mrežu, telefonske uređaje i instalacije i sustav inteligentne sobe
  • U slučaju bilo kakvog kvara dužan je brzo reagirati i otkloniti isti, a ukoliko to nije sam u stanju, dužan je zatražiti pomoć od voditelja tehničkog odjela
  • Dužan je voditi brigu o ispravnosti svih elektro-instalacija i uređaja, te elektro-aparata da ne bi dolazilo do udara električne struje
  • Dužan je osoblju koje dolazi u kontakt s elektro-instalacijama i uređajima te elektro-aparatima davati instrukcije o načinu rukovanja i primjeni mjera zaštite na radu
  • Rad obavlja samostalno, kvalitetno i brzo
  • Sudjeluje u radovima investicija i investicijskog održavanja u okviru svojih stručnih znanja i sposobnosti
  • Pridržava se propisa iz područja zaštite na radu i zaštite od požara te upotrebljava zaštitna sredstva pri radu
  • Obavlja sve ostale poslove u tehničkom odjelu, u okviru svojih stručnih znanja i sposobnosti, a po nalogu nadređenih

UVJETI:

  •  SSS elektro smjera
  • Radno iskustvo godinu dana
  • Odgovornost, poduzetnost, spremnost na promjene i usavršavanje

MJESTO RADA: Zagreb

VRSTA ZAPOSLENJA: na određeno vrijeme s mogućnosću stalnog zaposlenja

Ako smatrate da udovoljavate uvjetima i da su Vaše vrline i vještine: odgovornost, točnost, komunikativnost, ljubaznost i urednost...

NUDIMO VAM:

  • Redovnu plaću
  • Naknadu za prijevoz
  • Besplatan topli obrok
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u pozitivnom, stimulativnom okruženju
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Životopis i eventualne preporuke možete dostaviti putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).