Send to friend

Recepcionar - blagajnik (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

  • HOTEL DUBROVNIK d.d.
  • Address: Ljudevita Gaja 1, 10000 Zagreb

Hotel Dubrovnik je smješten na glavnom zagrebačkom trgu, koji pruža toplo i prijateljsko okruženje s daškom zagrebačkog šarma i prilikom da osjetite puls živopisne hrvatske prijestolnice.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge. Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na radno mjesto:

OPIS POSLOVA:

  • Vrši pregled rezervacija za tekući dan, popis zauzetih soba, popis najavljenih gostiju, popis najavljenih odlazaka
  • Prati i koordinira odlazak gostiju, izdaje račune i izvršava naplatu svim sredstvima plaćanja, sukladno zakonskim propisima
  • Kontaktira i informira goste, daje sve potrebne informacije
  • Prima i predaje poruke gostima
  • Prima i evidentira gosta
  • Prima i izdaje ključ-karticu gostima
  • Surađuje s odjelom domaćinstva u ažuriranju statusa soba obavještavajući domaćinstvo o svim odlascima, kasnim odlascima, ranim odlascima, posebnim željama, sobama za dnevni odmor itd.
  • U koordinaciji s voditeljem smjene osigurava garanciju plaćanja za goste
  • Vrši primopredaju blagajne prema blagajničkom izvještaju, potpisuje i odgovara za stanje istih i točnost naplate
  • Po završetku rada smjene, zatvara i izlistava blagajnu smjene, vrši predaju gotovinskog pologa, kao i svih drugih sredstava plaćanja uz svu potrebnu dokumentaciju koja je proizašla tijekom smjene
  • Održava čistoću i urednost svog radnog prostora

UVJETI:

  • SSS
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računalu
  • Radno iskustvo godinu dana
  • Odgovornost, poduzetnost, spremnost na promjene i usavršavanje

MJESTO RADA: Zagreb

NUDIMO VAM:

  • Redovnu plaću
  • Naknadu za prijevoz
  • Besplatan topli obrok
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u pozitivnom, stimulativnom okruženju
  • Rad na neodređeno vrijeme

Životopis i eventualne preporuke možete dostaviti putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).