Send to friend

Sobar / Sobarica

Zagreb

Application deadline:

  • HOTEL DUBROVNIK d.d.
  • Address: Ljudevita Gaja 1, 10000 Zagreb

Hotel Dubrovnik je smješten na glavnom zagrebačkom trgu, koji pruža toplo i prijateljsko okruženje s daškom zagrebačkog šarma i prilikom da osjetite puls živopisne hrvatske prijestolnice.

Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg izvrsnog tima i pružanju vrhunske usluge. Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na radno mjesto:

OPIS POSLOVA:

  • Posprema i čisti hotelske sobe i zajedničke prostore, sanitarne čvorove te brine o urednosti, čistoći hotela prema hotelskim standardima i procedurama
  • Profesionalan odnos prema gostima čime doprinosi pružanju visoke kvalitete usluge
  • Nadopunja hotelsku kozmetiku i ostali materijal u sobama te brine o pravilnom korištenju sredstava za čišćenje i potrošnog materijala
  • Prijavljuje tehničke kvarove i nedostatke u sobama
  • Temeljito čisti hotelske sobe, sanitarne čvorove i hodnike
  • Nadopunjava sobe potrošnim materijalom
  • Kontrolira i nadopunjuje mini bar

UVJETI:

  • KV
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Brzina i odgovornost u radu, sklonost timskom radu
  • Težnja vrhunskom radu i visokim standardima kvalitete usluge

MJESTO RADA: Zagreb

NUDIMO VAM:

  • Redovnu plaću
  • Naknadu za prijevoz
  • Besplatan topli obrok
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Radnu uniformu
  • Rad na neodređeno vrijeme

Životopis i eventualne preporuke možete dostaviti putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Other iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).