Send to friend

Šminker - kozmetičar (m/ž)

Šibenik, Pula

Application deadline:

Prvi Threading bar u Hrvatskoj. Djelujemo u svim trgovačkim centrima većih gradova RH na 14 lokacija preko 10 godina. Walk in bez naručivanja.

Job description

Tražimo djelatnike (m/ž) za rad u Šibeniku (shopping centar Dalmare) i u Puli (shopping centar Max City).

Opis posla:
- trajni lak
- dnevno i svečano šminkanje
- lash lift
- brows up
- threading - oblikovanje obrva koncem

Requirements

- radno iskustvo nije važno

Professional qualification:

Low skilled, Skilled

What we offer

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- edukacija potencijalnih zaposlenika za potrebe početka rada
- plaća od 850 do 1200 € + napojnice koje nisu zanemariv dio prihoda

Job type:

Temporary

Salary:

From 850 to 1200 eur

Notice:

We support the employment of foreign workers

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Beauty care and Sports iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).