Send to friend

Trener plivanja (m/ž)

Dubrovnik

Application deadline:

  • PLIVAČKI KLUB JUG

Job description

Plivački klub u Dubrovniku traži trenera plivanja koji će se pridružiti našem timu i doprinositi razvoju mladih sportaša.

Opis posla:
- vođenje treninga: osiguravanje kvalitetnih treninga za sportaše s ciljem razvijanja njihovih plivačkih sposobnosti i znanja te priprema za natjecanja
- evidencija prisustva: vođenje evidencijskih listova o dolasku djece na treninge
- obuka neplivača: organizacija i vođenje obuke neplivača jednom godišnje u dogovoru s glavnim trenerom

Requirements

Poželjno je da osoba koja se prijavi na ovaj posao ima iskustva u istom ili sličnom poslu, da je komunikativna te spremna učiti te prenositi znanje na mlade plivače i djecu te ih motivirati i poticati u napretku.

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Bachelor's degree

Years of work experience:

1

What we offer

Job type:

Permanent

Fast apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Beauty care and Sports iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).