Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Agent u prometu nekretnina (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Rijeka

Application deadline:

  • Vektor nekretnine d.o.o.

Job description

Vektor nekretnine d.o.o. je licencirana agencija za posredovanje u prometu nekretnina prvenstveno na području Primorsko-goranske i Istarske županije.

Svojim klijentima osiguravamo stručnu uslugu, pravnu sigurnost, brzinu realizacije, a sve temeljeno na individualnom pristupu svakom klijentu.

Opis posla:
- praćenje tržišta nekretnina
- kontakt s klijentima
- priprema nekretnine za prodaju, pravna provjera, fotografiranje, oglašavanje
- prezentacija nekretnina

Broj izvršitelja: 2.

Uvjeti:
- potrebna stručna sprema: SSS
- potrebne godine iskustva: 1 godina
- posao zahtijeva korištenje osobnog automobila
- rad na računalu: dobro
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- prednost poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- izvrsne komunikacijske vještine
- spremnost na samostalan rad, preuzimanje odgovornosti
- organiziranost i ažurnost

Što nudimo:
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
- fleksibilno radno vrijeme
- stimulativna primanja koja prvenstveno ovise o Vašem angažmanu

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).