Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Terenski prodajni predstavnik stomatološke opreme i materijala (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • TEO-DENT jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Job description

Opis posla:
- prodaja stomatološke opreme i materijala - prodajni terenski predstavnik za područje Grada Zagreba i okolice
- obilaženje i prodaja proizvoda u postojećim ordinacijama i sklapanje poslova u novim ordinacijama
- prodaju se materijali za dentalne ordinacije i usluga tečajeva koje održavamo

Prednosti:
- iskustvo u prodaji dentalne opreme, poznavanje materijala iz dentalne medicine
- komunikativnost i strpljivost, ljubaznost
- iskustvo direktne prodaje i terenskog rada
- probni rok 1 mjesec
- fiksna plaća + bonus prema učinku
- automobil i mobitel na korištenje
- sjedište tvrtke je u Rijeci te se s uredom komunicira na dnevnoj bazi. Prodaje se putem pokazivanja uzoraka i kataloga, a roba se šalje iz Rijeke odmah slijedeći dan

Posebne pogodnosti:
- stimulirajuće i ugodno radno okruženje i podrška u vidu edukacije
- korištenje poslovnog automobila i mobitela
- bonus na plaću prema učinku - mogućnost napredovanja

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- poznavanje stomatološke opreme i materijala
- iskustvo u prodaji

Minimalna stručna sprema: srednja škola.

Vozačka dozvola: B kategorija.

Potrebno radno iskustvo: 2 godine.

Plaća: od 664 € do 1327 € (od 5002.91 kn do 9998.28 kn).

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pharmaceutics and Biotechnology iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).