Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Konobar - Šanker (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • ADDICTIVE MA d.o.o. za ugostiteljstvo

Job description

Visoki standardi, profesionalizam i odnos prema gostima su Barista duh pripreme i posluživanja napitaka koje njegujemo. Sve to, već dugi niz godina, pozicionira Caffe bar Barista kao prepoznatljivu i nezaobilaznu lokaciju Novog Zagreba.

Obzirom da je posjećenost lokala velika, u smjeni su uvijek dva, tri, a ponekad i više kolega.. potreban/na nam je kolega/ica koji se poprilično snalazi pri servisu u posluživanju.

Opis radnog mjesta:
- zaprimanje narudžbi te posluživanje gosta sukladno propisanim standardima.
- predstavljanje tvrtke u najboljem svjetlu.
- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme tijekom radnog procesa.
- izdavanje računa i naplata prema zakonskim i internim propisima. 5. rad u skladu sa pozitivnim ugostiteljskim i higijenskim standardima

Mjesto rada: Caffe bar ''Barista'', Pičmanova 1a, Sopot - Novi Zagreb.

Uvjeti:
- proaktivan i ambiciozan pristup
- timski rad
- savjesnost u pristupu i obavljanju posla
- osiguranje pozitivne i ugodne atmosfere za naše goste kroz uslugu

Profil zaposlenika:
- KV
- potrebna 1 godina iskustva

Pogodnosti koje nudimo:
- plaća: 750 - 1000 €
- radni tjedan je 40 sati / 5 radnih dana
- godišnji odmor je obavezan i nužno potreban svima.
- prekovremeni se plaćaju (ili koriste kroz slobodne dane)
- božićnica u iznosu 150,00 €.
- dar za uskrs 40,00 €.

Plaću dogovaramo nakon razgovora. Gore navedena plaća je okvirna.

Other

Categories:

Tourism (HoReCa)

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).