Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj objekta (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Split

Application deadline:

  • ARMO d.o.o. za građenje, trgovinu, ugostiteljstvo i usluge

Job description

Zapošljavamo voditelja / voditeljicu novotvorenog objekta s 9 soba na Bačvicama u Splitu.

Opis posla:
- koordinacija prodajne aktivnost s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta
- rukovođenje recepcijom (planiranje, kontrolira i organizacija rada recepcionera)
- razvijanje i priprema ponuda za individualne korisnike usluga, putničke agencije i ostale tvrtke
- planiranje, organiziranje pisanog, telefonskog ili osobnog kontakta s korisnicima usluga
- priprema ugovora u skladu s trenutnim poslovanjem i utvrđenim cijenama
- svakodnevna komunikacija s operativnim odjelima s ciljem što kvalitetnijeg odrađivanja ugovorenih poslova
- ažuriranje stanja prodaje, izrada predračuna i kontrola naplate
- analiza prodajne cijene vlastitih i konkurentskih objekata
- optimizacija zauzetosti smještajnih jedinica
- koordinacija prodajne aktivnost s ciljem povećanja zauzetosti kapaciteta i prodaje
- promidžba i prodaja smještajnih kapaciteta
- suradnja sa upravom u kreiranju i implementaciji strategije prodaje

Uvjeti:
- minimalno 2 godine radnog iskustva voditelja recepcije
- visoka kompjuterska pismenost (MS Office: Word, Excel, aplikacije iz djelokruga)
- poznavanje rada u PMS-u
- aktivno sudjelovanje u prodaji
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu te poželjno znanje drugog jezika
- poznavanje rada na računalu
- profesionalni i proaktivan pristup
- motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja
- spremnost na timski rad
- vještine: samostalnost u obavljanju poslova, smirenost u radu, izražene prezentacijske, pregovaračke i komunikacijske vještine, snalažljivost u rješavanju problema

Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Other

Categories:

Management

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).