Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Tehničar na održavanju objekta (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zaprešić

Application deadline:

  • SUSTENTA RAZVOJ I UPRAVLJANJE d.o.o. za graditeljstvo i usluge

Job description

Društvo SUSTENTA d.o.o. pruža usluge higijenskog i tehničkog održavanja, omogućavajući kombinaciju usluga posebno prilagođenih potrebama klijenata. Svi naši zaposlenici imaju višegodišnje iskustvo i kompetencije u Facility Managementu te smo, zahvaljujući različitim profilima stručnog tehničkog kadra, spremni odgovoriti svim izazovima koje ovakva specifična multidisciplinarna djelatnost donosi.

Fokus na kontinuirano poboljšanje, zadovoljstvo klijenata i dosljedan rad na zaštiti okoliša, sigurnosti i sprečavanju ozljeda zaposlenika, u skladu s važećim normama, temeljne su odrednice naše politike sustava upravljanja kvalitetom. Trenutno se bavimo tehničkim i higijenskim održavanjem nekih od najvećih Trgovačkih centara u Republici Hrvatskoj kao što su: Shopping City Westgate i Trgovački centar Mall of Split.

Opis posla:
- održavanje tehničke funkcionalnosti objekta
- izvršavanje zadataka vezanih uz servis i tehničko održavanje sukladno uputama voditelja
- koordinacija rješavanja kvarova
- upravljanje tehničkim sustavima - sustavi grijanja, hlađenja, ventilacije i sl.
- kontrole i provjere funkcionalnosti tehničkih sustava
- montaža solarnih sustava

Mjesto rada: WESTGATE Shopping City.

Uvjeti:
- SSS strojarske ili elektrotehničke ili druge odgovarajuće struke
- poznavanje rada na računalu
- najmanje 3 godina radnog staža u struci
- monter fotonaponskog sustava (nije uvjet)
- vozačka dozvola: B kategorija
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- stalni radni odnos / zaposlenje na određeno vrijeme
- ugodna radna atmosfera
- po potrebi dodatna edukacija
- redovna primanja
- osigurani uvjeti rada i osnovna sredstva za rad
- smjenski rad

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).