Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladišni radnik / viličarist (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Karlovac

Application deadline:

  • VIATOR&VEKTOR PROJEKTI d.o.o. za trgovinu i poslovanje nekretninama

Job description

Tvrtka sa dugogodišnjim iskustvom rada u špediciji, transportu i logistici. Imamo svoje logističke centre u Karlovcu i Zagrebu te radi interesa tržišta širimo svoje timove u tom segmentu rada.

Opis posla:
- rad na poziciji skladišni radnik / viličarist podrazumijeva utovar, istovar i pretovar robe, preuzimanje i predaja robe
- kao nastavak tog procesa treba kontrolirati šifre artikala, deklarirati
- uz navedene radnje, ujedno se zaprima i izdaje dokumentacija kao i drugi dokumenti o robi
- izrađuju se izvješća i možebitni zapisnici o manipulaciji robom
- nadzire rad nad manipulacijom robe - prema pratećoj dokumentaciji
- brine se i o slaganju kao i komisioniranju robe po nalogu, kontrola robe
- očekuje se samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima, kao i još neki od procesa unutar skladišta, s uglavnom tehničkom robom

Uvjeti:
- KV/SSS
- od 1 do 3 godine radnog iskustva
- voljeli bi da kandidat ima prethodno radno iskustvo na istim, odnosno jako sličnim pozicijama
- uz skladišni rad, radi se i na viličaru te idealan kandidat ili kandidatkinja ima položen ispit za viličara
- osoba koja bi radila na ovoj poziciji željna je timskog rada
- u današnje vrijeme, što je osnovno poznavanje rada na računalu? Pa upravo to!
- ukoliko kandidat ima prethodno radno iskustvo, zna što znači - rad sa skenerom, ali i u te "tajne" se može uvesti osoba željna rada sa nama
- spretnost, radi ostalih kolega, je više nego bitna
- pouzdanost, utoliko da osoba koja se javi za ovu poziciju zna što i prihvaćenjem ovog posla se može tražiti od nje

Što nudimo:
- naš rad se vrši od ponedjeljka do petka (dva, tri puta godišnje radi potreba inventura radi se subotama koje nadoknađujemo materijalno)
- radi se u dvije smjene (jutarnja / poslijepodnevna)
- nadoknađujemo prijevoz na posao
- hranarina
- ukoliko ima želje iskazane od strane djelatnika nalazimo mogućnosti da ga uputimo na dodatno školovanje, za naše potrebe
- zapošljavamo na neodređeno vrijeme uz probni rok
- mogućnost napredovanja ukoliko djelatnik pokaže "ono nešto više"
- nagrađujemo kroz isplate, plaće ili naknade, iskazani trud za odgovoran i učinkoviti rad

Napomena: podržavamo zapošljavanje umirovljenika.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).