Send to friend

Radnik u održavanju (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Babotok

Application deadline:

  • AQUAKORI NOVA d.o.o.

Job description

Opis posla:
- rad na proizvodnoj liniji za punjenje vode u galone 18,9L
- nadzor i održavanje iste
- utovar/istovar i manipulacija vode u galonima 18,9L
- prijem i izdavanje robe
- održavanje radnog prostora i okoliša čistim i urednim
- ostali poslovi u duhu radnog mjesta po nalogu poslodavca

Lokacija rada Babotok 33.

Uvjeti:
- KV/SSS
- potrebno poznavanje osnova informatike (Word, Excel, Internet)
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- stalni radni odnos
- osiguran smještaj na lokaciji rada
. službeno vozilo (teretno do 3,5t)

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).