Send to friend

Prodajni savjetnik Hrvatskog Telekoma (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • EMPIRE SOLUTIONS DOO

Job description

Opis posla:
- ugovaranje usluga Hrvatskog Telekoma, rad na računalu, kreiranje baze, vođenje evidencije
- rad u timovima i motivirajućem okruženju
- rad iz ureda

Uvjeti:
- KV/SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo nije važno

Što nudimo?
- ugovor o radu na neodređeno
- plaća 730 eura neto + stimulativni bonus na plaću koji u prosjeku iznosi od 100 do 1000 eura na mjesečnoj bazi
- službeno računalo, mobitel i ostala potrebna oprema
- profesionalnu obuku i edukaciju
- fiksno radno vrijeme od 09:00 do 17:00 sati od ponedjeljka do petka (vikendi i praznici neradni)
- motivirajuće nagrade za najbolje zaposlenike
- mogućnost napredovanja
- moguć rad od kuće uz online edukaciju

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).