Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Bravar - monter (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Accomodation

Application deadline:

  • Welding Piping Service d.o.o.

Job description

Traži se monter bravar - monter (m/ž).

Opis posla: montiranje/demontiranje industrijskih postrojenja, strojeva i strojarske opreme.

Uvjeti:
- potrebno je radno iskustvo
- vozačka dozvola B kategorije

Poslodavac nudi:
- puno radno vrijeme
- odlična i redovita primanja, stimulacije te prigodne isplate kroz godinu
- plaća se određuje prema kvalifikacijama, iskustvu, zalaganju te poznavanju stranih jezika
- osigurana osobna zaštitna oprema
- plaćen prijevoz od stana do gradilišta te prijevoz jednom mjesečno iz Njemačke
- osiguran smještaj, svaki stan opremljen kuhinjom, kupaonicom te dnevnim boravkom
- radnici/e će biti izaslani/e temeljem ugovora u njemačku podružnicu poduzeća (mogućnost primanja dječjeg doplatka u SR Njemačkoj)

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).