Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodavač rezervnih dijelova za teretna vozila (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Trnovec

Application deadline:

  • HIDROPNEUMAT društvo s ograničenom odgovornošću za servisiranje, popravak i trgovinu auto-dijelova

Job description

Uvjeti:
- ključno je poznavanje dijelova za automobile ili kamione, te iskustvo u branši barem 1 godinu
- SSS
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- samostalnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
- lzražene komunikacijske vještine i aktivno slušanje kupaca
- uslužnost, ljubaznost i strpljivost
- visoka razina integriteta i etičnosti
- prednost je trgovačka ili tehnička struka
- prednost je poznavanje engleskog jezika
- prednost je poznavanje rada u katalozima za pretragu dijelova.

Opis posla:
- prodaja rezervnih dijelova za kamionski program
- savjetovanje i upoznavanje kupaca s asortimanom i uvjetima kupnje
- vrhunska usluga i ljubazna komunikacija s kupcima
- savjetovanje i upoznavanje kupaca
- sudjelovanje u procesu preuzimanja proizvoda i kontroli njihove ispravnosti
- sudjelovanje u procesu skladištenja proizvoda te popunjavanja i uređivanja prodajnog prostora prodavaonice
- održavanje urednosti i čistoće prodajnog prostora, dodatnih prostorija i okoliša.

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).