Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Autolakirer (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Nizozemska

Accomodation

Application deadline:

  • Kadra Jobs

Job description

Za klijenta u Nizozemskoj tražimo autolakirere (m/ž).

Mjesto rada: Den Haag.

Opis posla:
- priprema vozila za lakiranje (pjeskarenje, matiranje…)
- rad u kabinama One Stop Solutions: miješanje boja, provjera zaliha za lakiranje, lakiranje prethodno pripremljenih vozila, nanošenje različitih slojeva laka i zaštitnih materijala
- jednostavna (de)montaža dijelova vozila i sustava vozila
- organizacija radnog mjesta
- čišćenje alata

Vaš profil:
- srednja strukovna škola
- radno iskustvo: 2 godine
- vozačka dozvola: B kategorija
- samostalnost u radu
- strani jezici: engleski jezik: A2

Smjene: 07.30 – 16.30. Tjedna satnica: 40 sati. Prekovremeni rad i rad vikendom: moguće, ovisno o potrebama Poslodavca.

Plaćen i osiguran smještaj u 1 krevetnim sobama. Organizirani prijevoz automobilom Poslodavca uz plaćanje 18,75€ tjedno (korištenje vozila ) + 2€ dnevno (gorivo).

Mogućnost dugoročne suradnje. Ukupna neto mjesečna plaća za 160h i nakon svih odbitaka (zdravstveno osiguranje, prijevoz): 2.000€.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Installations, Maintenance and Repairs iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).