Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Stručnjak tehničkih ispitivanja i analize (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

5000 HRK - 10000 HRK

Application deadline:

  • ABECEDA ZAŠTITE d.o.o. za tehnička ispitivanja i analizu

Job description

Visoki standardi kojih se s ponosom pridržavamo postavilo nas je u poziciju jedne od vodećih tvrtki koje se bave pružanjem usluga tehničkih ispitivanja i analize odnosno djelatnošću Zaštite na radu, Zaštite od požara, Zaštite okoliša, Ispitivanjem strojeva, uređaja, radne opreme i instalacija u EX izvedbi itd.

Mi smo tvrtka koja djeluje bez „zidova i ograda“ u kojoj radimo kao kohezivna jedinica i veliki značaj pridodajemo zajedničkom znanju, zajedničkim sustavima i bezuvjetnim timskim radom.

U svemu što radimo, pridržavamo se načela "svi prenosite znanje, svi učite".

Beskompromisni smo u predanosti zdravlju i sigurnosti naših zaposlenika, naših kooperanata, naših klijenata i zajednice općenito. Neprestano ćemo nastojati unaprijediti svoje procese, pokazati vodstvo i promicati sveobuhvatnu sigurnost na radu.

Opis posla:
- poslovi stručnog suradnika/predavača u Ustanovi za srednjoškolsko obrazovanje odraslih osoba
- ispitivanje i izrada dokumentacije iz područja zaštite od požara
- ispitivanje i izrada dokumentacije iz područja zaštite na radu
- ispitivanje i izrada dokumentacije iz područja tehničkih ispitivanja i analize

Uvjeti:
- diploma o završenom Fakultetu strojarstva i brodogradnje, smjer Strojarstvo
- stručni ispit stručnjaka zaštite na radu - opći i posebni dio
- 2 godine od dana polaganja stručnog ispita stručnjaka zaštite na radu

Poželjno, ali nije uvjet:
- stručni ispit iz područja zaštite od požara (ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara)
- stručni ispit iz područja zaštite od požara (odgovorna osoba za zaštitu od požara)
- ovlaštenje za obavljanje poslova provjere ispravnosti plinskih instalacija
- uvjerenje o stečenim osnovnim andragoškim znanjima
- specijalističko znanje iz protueksplozijske zaštite uređaja i instalacija
- stručni radnik za protueksplozivnu zaštitu
- stručni ispit za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva
- uvjerenje o položenom stručnom ispitu za koordinatora zaštite na radu

Nudimo:
- službeni mobitel
- službeno računalo/laptop
- dodatna usavršavanja, seminari, radionice i stručni ispiti na teret poslodavca
- stimulativno radno okruženje
- stimulativna primanja
- redoviti rast plaće
- liječnički i sistematski pregledi na teret poslodavca
- mogućnost napredovanja
- korištenje službenih automobila
- radno vrijeme od 07:00 - 15:00 sati radnim danom

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).