Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Voditelj građevinske dokumentacije (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Gornja Vrba

Application deadline:

  • SKELA GRADNJA d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu

Job description

Opis poslova: vođenje dokumentacije gradilišta, crtanje i proračun građevinskih skela, rad u programu Mac Cad (više o programu na www.maccad.net).

Tražena zvanja: prvostupnik/prvostupnica ili magistar/magistrica - građevinarstvo ili strojarstvo.

Terenski rad: Republika Hrvatska.

Na terenu poslodavac osigurava i snosi troškove smještaja i prijevoza te isplaćuje terenski dodatak.

Poželjno je poznavanje engleskog i/ili talijanskog jezika.

Nakon isteka ugovora o radu na određeno vrijeme postoji mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.

Razina obrazovanja: viša ili prvostupanjska, fakultet, akademija, magisterij, doktorat.

Potrebno poznavanje osnova informatike
- Excel
- Word
- Internet

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Construction, Geodesy and Geology iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).