Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Specijalist kontrole zaliha (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Dugopolje

Application deadline:

  • Studenac d.o.o.

Job description

Studenac je maloprodajni lanac kojeg čini više od 400 marketa duž Jadranske obale (od Istre do Dubrovnika, uključujući i otoke). Na grupnom nivou koji uključuje dućane Studenca i Istarskih supermarketa trenutno imamo 507 prodavaonica što nas čini najvećim maloprodajnim lancem na Jadranskoj obali. Tvrtka trenutno zapošljava više od 3 500 djelatnika.

Traži se:

Specijalist kontrole zaliha (m/ž).

Mjesto rada: Dugopolje.

Opis posla:
- upravljanjem lancem opskrbe kako bi se osigurala dostupnost asortimana na razini definiranih ciljeva
- priprema planova za kvantitativne isporuke distribucijskom centru
- provjera stanja robe u lancu opskrbe kako bi se osigurala optimalna rotacija i dostupnost
- upravljanje procesom naručivanja robe u trgovinama i distribucijskom centru
- KPI izvještaji nadređenom u skladu s definiranim planovima
- usko surađuje s odjelima maloprodaje, nabave i marketinga kako bi se postigli najbolji mogući rezultati za Društvo
- predstavljanje kompanije ispred trećih osoba (poslovni partneri, državna tijela i ostali)
- sudjelovanje u internim projektima prihvaćenima od strane Uprave
- izvršavanje zadataka direktno dobivenih od strane nadređenog ili člana Uprave
- rad sukladno najvećim standardima poslovanja

Uvjeti:
- VSS ekonomskog usmjerenja
- najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u trgovačkoj djelatnosti
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje rada na računalu (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet)
- motivaciju i timski rad
- razvijene analitičke vještine, komunikacijske i pregovaračke vještine
- visoka razina organiziranosti, odgovornosti, pouzdanosti, preciznosti i točnosti u radu

Što nudimo:
- izazovno i dinamično radno okruženje
- radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- mogućnost za daljnji profesionalni razvoj

Ukoliko želite postati dio našeg tima prijavite se putem linka za prijavu te priložite zamolbu i životopis, najkasnije do 29.01.2020.

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).