Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Djelatnik korisničke podrške (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • INSKY SOLUTIONS d.o.o.

Job description

Opis posla:
- samostalno rješavanje Level 1 i Level 2 korisničkih prijava,
- komunikacija s korisnicima
- praćenje statusa prijava i eskaliranje na druge odjele,
- ažuriranje i izrada interne baze znanja (knowledge base),
- održavanje internih razvojnih i staging okruženja,
- izrada testnih planova, test case-ova i korisničkih uputa po potrebi

Potrebna znanja i vještine:
- dobro poznavanje osnovnih IT načela i pojmova
- profesionalan pristup i brzo rješavanje zadataka
- razvijene govorne i pisane komunikacijske vještine
- aktivno korištenje engleskog jezika

Dodatne pogodnosti:
- vrlo stimulativna primanja,
- izdašne bonuse za projekte odnosno korisnike za koje si zadužen,
- mogućnost putovanja po cijeloj hrvatskoj, regiji, a sve više po europi i šire (nije obavezno),
- mogućnost rada od doma,
- dobru okolinu za razvoj i napredovanje,
- rad na super zanimljivim projektima i najnovijim tehnologijama,
- česta druženja, mjesečna, kvartalna, team buildinge
- fleksibilno radno vrijeme
- stol za ping-pong

Other

Categories:

Administration

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administration iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).