Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Inženjer elektrotehnike - projektant (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • PGT Škunca d.o.o.

Job description

Opis posla:
- izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata distributivne mreže, rasvjete gradskih prometnica i elektroničkih komunikacijskih mreža (optike)
- prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
- komunikacija i koordinacija s nadležnim javno pravnim tijelima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola
- izrada izvještaja i zapisnika

Od osobe na ovoj poziciji očekujemo:
- odlično znanje rada u CAD-u
- razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost, samostalnost u radu i usmjerenost na zadatke
- radna etika te sklonost timskom radu
- dobro poznavanje MS Office aplikacija

Stručna sprema: viša stručna sprema, stručni prvostupnik, sveučilišni prvostupnik, stručni specijalist, visoka stručna sprema, magisterij, magistar struke

Jezici: engleski (prednost)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- rad u dinamičnom radnom okruženju
- dodatno usavršavanje vještina i znanja
- redovita motivirajuća fiksna primanja + nagrade
- plaćen prijevoz

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos, stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).