Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodavač - komercijalist (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Novska

Application deadline:

  • METAL ELEMENT d.o.o. za usluge

Job description

Opis posla
- odgovornost za realizaciju plana prihoda i razlike u cijeni te troškove prodajnog mjesta
- rad s veleprodajnim i maloprodajnim kupcima
- izrada ponuda, primki, otpremnica i računa
- rad na fiskalnoj blagajni, polog utrška
- komunikacija s kupcima u trgovini, telefonom i preko društvenih mreža
- istovar i utovar robe (rad na viličaru, ručna manipulacija)
- odgovornost za zalihu prodajnog mjesta

Idealni kandidat ima višegodišnje iskustvo u prodaji građevinskih proizvoda kako u maloprodaji tako i u veleprodaji. Sklon je korištenju društvenih mreža, fleksibilan je i komunikativan.

Uvjeti:
- stručna sprema: SSS/VŠS/VSS
- potrebne godine iskustva: 2
- jezici: engleski (osnovno)
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Prednost imaju kandidati koji imaju položen ispit za viličara, ali u obzir dolaze i kandidati koji nemaju položen vozački za viličara jer će društvo posloprimcima koji nemaju vozački za viličara platiti osposobljavanje koje nakon toga ostaje djelatniku.

Što nudimo:
- službeni mobitel
- prijenosno računalo

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).