Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Skladištar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zadar

Application deadline:

  • Falkensteiner Hotel & Residences

Job description

Nadamo se da ćete se pridružiti našem timu u Zadru kao:

Skladištar (m/ž).

Opis posla i odgovornosti:
- zaprima robu s pripadajućom dokumentacijom
- zaprima robu sukladno planu skladištenja
- odgovoran je za robu i za eventualne manjkove i ispravnost robe
- vodi brigu o kvaliteti skladištenja
- izdaje robu iz skladišta temeljem propisane dokumentacije
- prati stanje i kretanje zaliha u skladištu

Što očekujemo od vas:
- potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Vozačka dozvola B kategorije
- sposobnost organizacije rada
- proaktivnost u rješavanju problema

Što vam nudimo:
- edukacija i uvođenje u rad pri zapošljavanju
- mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanje u rastućoj hotelskoj grupaciji
- timski rad u stimulativnom radnom okruženju
- dodatna usavršavanja u našoj Falkensteiner Akademiji
- posebni uvjeti korištenja usluga u svim Falkensteiner hotelima

Veselimo se vašoj prijavi!

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Warehousing and Logistics iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).