Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Prodajni agent (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • MIF - PROMET d.o.o.

Job description

Unaprijeđeni zastupnik jednog od vodećih telekom operatora u RH traži djelatnike/ice ambiciozne i željne usavršavanja prodajnih i komunikacijskih vještina te napredovanje na više pozicije.

Opis posla:
- kontaktiranje korisnika i dogovaranje daljnje suradnje
- uređivanje internih baza klijenata

Afirmiramo buduće voditelje/ice za uredski posao bez terenskog rada.

Uvjeti:
- SSS
- dobro poznavanje rada na računalu
- timski rad
- ambicija i želja za napredovanjem
- komunikativnost

Nudimo:
- rad u pozitivnom okruženju
- fleksibilno radno vrijeme po dogovoru
- mogućnost napredovanja i usavršavanja znanja unutar tvrtke
- slobodne nedjelje
- visoki dnevni ,tjedni i mjesečni bonusi
- plaćeni putni troškovi po dogovor

Other

Categories:

Sales

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).