Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Krojač za brze krojačke popravke i prepravke (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Zagreb

Application deadline:

  • LEMIA d.o.o. za usluge, unutarnju i vanjsku trgovinu

Job description

Lemia vodeći lanac kemijskih čistionica na području grada Zagreba traži više osoba sa znanjem krojačkih popravaka.

Opis posla:
- brzi krojački popravci i prepravci
- zaprimanje/izdavanje robe
- pakiranje robe
- komunikacija sa strankama i prodaja usluga na pultu

Lokacije:
- ARENA CENTAR
- CITY CENTER ONE WEST

Početna plaća: 4.400,00 - 4.600,00 kuna + prijevoz ovisno o radnom iskustvu za traženo radno mjesto.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).