Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Operater na stroju / pomoćni djelatnik u proizvodnji (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Njemačka

Accomodation

Application deadline:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Job description

Za našeg klijenta u Bavarskoj (Njemačka), agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo više operatera na stroju u proizvodnji (m/ž) i pomoćnih djelatnika u proizvodnji (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- opsluživanje strojeva u proizvodnji
- nadzor proizvodnog procesa
- uklanjanje smetnji
- kontrola kvalitete
- upravljanje i nadzor proizvodnih strojeva
- poslovi održavanja i popravci
- punjenje i priprema stroja
- praćenje i nadzor proizvodnih procesa
- rješavanje problema i otklanjanje eventualnih grešaka namještanje mašine
- kontrola kvalitete gotovih proizvoda
- sastavljanje tehničke dokumentacije

Potrebna znanja i vještine:
- poznavanje njemačkog jezika (min. A2 nivo aktivno)
- posjedovanje državljanstva zemlje članice EU
- stručna sprema: KV/SSS/VSS
- dobra mehanička znanja, rad sa sitnim dijelovima
- radno iskustvo min. 1 godinu - posjedovanje vozačke dozvole B kategorije i vlastitog auta - poželjno, nije uvjet
- spremnost na učenje i usavršavanje
- spremnost na rad u 4 smjene (npr. 2 dana jutro, 2 dana popodne, 3 dana noć, 2-3 dana slobodno)

Pogodnosti koje nudimo
- prijava u Njemačkoj kod njemačkog poslodavca
- odlične uvjete rada
- rad u moderniziranom proizvodnom pogonu
- mogućnost prekovremenog rada
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- plaća: 12,00 - 12,50 EUR/bruto + dodaci za rad u noćnoj smjeni od 20.00 - 06.00 sati = 25% + dodaci za rad nedjeljom = 50%
- besplatni smještaj u dvokrevetnoj sobi sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice (smještaj plaća poslodavac za Vas)
- prekovremeni i noćni rad se plaćaju 25% više
- rad nedjeljom se plaća 50% više
- rad blagdanom se plaća 100% više

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Mechanical Engineering and Naval Architecture iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).