+1

Djelatnik na poslovima sanitarne zaštite i zaštite bilja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ID 90 d.o.o. za dezinfekciju, dezinsekciju, deratizaciju, trgovinu na veliko i malo, uvoz-izvoz
  • Adresa: Ogrizovićeva 34/1, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.id90.hr

Tvrtka ID 90 d.o.o. osnovana 1990. godine uspješno posluje s više od 25 godina iskustva u pružanju usluga i borbi protiv štetočina. Lider smo u DDD industriji specijaliziranoj za zaštitu od štetnika poput glodavaca i insekata.

Osim dezinfekcije, dezinsekcije i deratizacije također pružamo i usluge:
- zaštite ukrasnog parkovnog drveća (borovi, palme, platane, kestenovi...)
- larvicidnog i adulticidnog suzbijanja komaraca
- uništavanja (eradikacije) korova i ostalog raslinja
- odbijanje zmija, ptica i divljih životinja
- zaštite bilja od najezde štetnih insekata
- hortikulture

Stručnost, kvaliteta, učinkovitost i odgovornost čine temelj našeg poslovanja. Omogućavamo optimalne uvjete rada. Izvrsnost je dio našeg poslovanja. U ugodnom radnom okruženju moći ćete razvijati svoje ambicije i sposobnosti. Prepoznat ćemo i nagraditi Vaše uspjehe.

Bilo bi nam osobito zadovoljstvo kada bi ste nam se i Vi pridružili u rastućem poduzeću.

Opis posla

Poslovi DDD usluga (dezinsekcija, dezinfekcija, deratizacija), zaštite bilja, hortikulture, odbijanja zmija i ptica te eradikacije korova.

Poslovi mogu uključivati terenski rad te rad u uredu.

Tražimo više izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Timski rad, strpljenje, odgovornost, dobre komunikacijske i socijalne vještine, motiviranost, predanost poslu, fleksibilnost, entuzijastičnost, brzo učenje, rad na računalu.

Poznavanje rada na računalu u MS Office-u (Word, Excel, Power Point, Outlook) je prednost.

Tražimo kandidate sa sljedećim ili povezanim zanimanjima:
- sanitarno inženjerstvo: dipl.sanit.ing. / mag. sanit. ing., sanit.ing. / univ. bacc. sanit. ing., sanit.teh
- veterina: dr. med. vet., univ. mag. med. vet. s položenim državnim ispitom
- agronomija: univ. bacc. ing. agr., mag. ing. agr.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- službeni mobitel
- daljnja edukacija
- dodatno usavršavanje
- timski rad
- pozitivno radno okruženje
- cijenimo individualnost i mišljenje zaposlenika
- nagrađujemo trud za unapređenje poslovanja
- sudjelovanje u rastućem poduzeću
- mogućnost stalnog radnog odnosa

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4500 do 6500 kn

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.