Pošalji prijatelju

Berač borovnica (m/ž)

Tarno

Rok prijave:

  • AGROVITA društvo s ograničenom odgovornošću za poljoprivredu i usluge

Opis posla

Branje borovnica. Berba počinje oko 05.6.2024 i traje oko 60 dana.

Za berbu je potreban veći broj sezonskih radnika, cca. 60 radnika.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Telefon:

+35 91 534 0424

Adresa:

Tarno 7b, 10310 Ivanić-Grad

Stručna sprema:

Nekvalificirani

Što nudimo

Radno vrijeme počinje u 6. Radi se puno radno vrijeme.

Satnica ovisi o količini ubrane borovnice. Svaki dan se važu ubrane količine po osobi.

Vrsta zaposlenja: privremeni/povremeni sezonski posao u poljoprivredi.

Vrsta zaposlenja:

Sezonski

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 810,24 EUR (6.104,75 kuna).