Pošalji prijatelju

Kreditni savjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Klijentima pružamo mogućnost usporedbe i pomoć pri odabiru najboljeg kredita na tržištu. Kompletan proces prikupljanja papirologije i podnošenja zahtjeva za kredit za klijenta rade naši kreditni posrednici, dok se provizija naplaćuje od banke, odnosno institucije za čiji proizvod posredujemo, a ne od klijenta.

Klijenti nas kontaktiraju direktno ili putem portala Moj-bankar.hr, gdje imaju mogućnost apliciranja za željeni/traženi proizvod.

Opis posla

Naši kreditni savjetnici svakodnevno prate uvjete banaka na tržištu, komuniciraju sa klijentima, savjetuju ih pri odabiru kredita i osiguranja te posreduju za klijenta kod odabrane banke.

Uvjeti

- iskustvo u radu
- izvrsne komunikacijske i prodajne sposobnosti
- vrlo dobru informatičku pismenost
- visoku razinu odgovornosti
- ambicioznost i snalažljivost
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- rad u mladom, dinamičnom i perspektivnom timu
- trajnu edukaciju i usavršavanje na području bankarstva i osiguranja
- mogućnost za vlastiti razvoj
- primanja sukladna rezultatima i napredovanju

Ukoliko se želite educirati o nečem novom te ujedno zaraditi javite nam se. Kreditni savjetnici ostvaruju mjesečnu fiksnu plaću te dodatak po ostvarenom mjesečnom učinku, što stvara dodatnu motivaciju u svakodnevnom obavljanju posla.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.