Pošalji prijatelju

Grafički dizajner (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MOBIDOM d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Mihovila Kombola 17/6, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.mobidom.hr

Veleprodaja rezervnih dijelova i dodatne opreme za mobilne uređaje, PC i gaming opremu.

Opis posla

- fotografiranje artikala iz asortimana poslodavca
- obrada slika i tekstova (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
- postavljanje obrađenih slika u webshop
- rad na društvenim mrežama (Facebook, Instragam)
- administracija webshopa
- izrada i grafička priprema vizuala
- ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- odlično znanje rada na računalu
- odlično znanje rada s Adobe alatima (Photoshop i Illustrator)
- poznavanje društvenih mreža (Facebook, Instagram)
- odlično znanje hrvatskog jezika i pravopisa
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- motiviranost
- organizacijske sposobnosti
- sklonost timskom radu
- brzo i kvalitetno provođenje radnih zadataka
- poželjno poznavanje Wordpressa (Woocommerce)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, A/B Testing, Adobe Acrobat, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Advanced Analytics, Affinity Designer, WordPress, Google Adwords, Keyword Planner

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- redovita primanja
- naknada za prijevoz
- mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
- rad u ugodnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).