Pošalji prijatelju

111122222 (m/ž)

Zagreb, Rad od kuće

Rok prijave:

Opis posla

- Vođenje i organiziranje proizvodnje
- Provođenje sustava kontrole kvalitete i sigurnosti proizvoda,
- Praćenje izmjena standarda i metoda ispitivanja koje su u primjeni, pravilnika i zakona, te usklađivanje rada proizvodnje po zakonskim regulativama,
- Nadzor i organizacija redovitog održavanja i popravaka strojeva, opreme i pribora u proizvodnji,

    - Pravovremeno davanje potreba za repromaterijal odjelu nabave,
    -Praćenje troškova proizvodnje, energenata i repromaterijala,
    - Izračun cijene koštanja proizvoda,
    -Kontinuirano unapređivanje proizvodnje,

- Sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i organizaciji tehnoloških procesa
- Redovno izvještavanje uprave o realiziranim aktivnostima i najznačajnijim problemima u radu,
- Pohađanje stručne obuke u slučaju potrebe te organizacija edukacije zaposlenih za rad u proizvodnji,
- Drugi poslovi po nalogu poslodavca.

Uvjeti

- Stručna sprema: VSS, VŠS, SSS elektrotehničkog ili strojarskog smjera,
- Minimalno 5 godine radnog iskustva u proizvodnim procesima na istim ili sličnim poslovima,
- Izvrsno poznavanje jednog stranog jezika (engleski ili njemački),
- Izvrsno poznavanje rada s MS Office paketom,
- Poželjno znanje rada u AutoCAD-u.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- Razvijene rukovoditeljske i organizacijske vještine,
- Visoka odgovornost, preciznost, pouzdanost u radu te savjesnost i predanost poslu,
- Samostalnost i proaktivnost,
- Razvijene komunikacijske i interpersonalne osobine,
- Otvorenost i pozitivan stav prema ljudima i radu,
- Sposobnost praktičnog rješavanje problema,
- Izuzetna snalažljivost, fleksibilnost i kooperativnost – timski rad!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

U potpunosti

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).