Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik u autosalonu (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Auto Salon Toš d.o.o. je ovlašteni distributer za prodaju novih vozila marke Suzuki, Fiat, Jeep, prodaja rabljenih vozila, servis vozila, prodaja dijelova i opreme...

Opis posla

Tražimo prodavača - prodajnog savjetnika (m/ž) za prodaju vozila u auto salonu.

Uvjeti

- znanje rada na računalu (MS Office - Word, Excel, mail)
- znanje engleskog jezika
- komunikativnost, spontanost, spremnost na timski rad
- prednost: poznavanje automobila

Ako volite komunicirati s ljudima, ako ste pristojni i kulturni u ophođenju, ako ste izrazito prodajno orijentirani, ako znate da ste "rođeni prodavač“, onda je ovo pravo radno mjesto za vas.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, MS Office

Što nudimo

- sigurnost radnog mjesta
- stalni radni odnos, uz uvjet probnog rada
- punu prijavu
- stimulativna primanja
- stručne edukacije
- ugodnu radnu atmosferu
- profesionalan i dobar tim

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).