Pošalji prijatelju

Monter transportne tehnike i regalnih skladišta (m/ž)

EU

Rok prijave:

  • BGW Montaža društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge

Tvrtka BGW montaža d.o.o. bavi se montažom transportne i skladišne tehnike te pripadajuće opreme na raznim granama industrije (transportna postrojenja u distribucijskim centrima, auto industrija, elektro industrija).

Trenutno zapošljavamo više od 60 djelatnika/djelatnica na više radnih mjesta.

Opis posla

- montaža transportne i skladišne tehnike sa pripadajućom opremom
- montaža metalnih konstrukcijskih segmenata
- montaža regalnih skladišta u distribucijskim centrima
- ostale strojarske montaže
- električarski poslovi instalacija i spojeva
- sklapanje pneumatskih instalacija i sustava
- aktivno provođenje planova i izvršavanje dnevnih zadataka

Zapošljavamo više djelatnika/djelatnica.

Rad u državama članicama EU ovisno o projektima.

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno iskustvo u istom ili sličnom poslu
- čitanje nacrta
- završena škola tehničke struke
- spremnost za rad u inozemstvu
- prednost posjedovanje dodatnih certifikata za upravljanje radnim strojevima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 431 8240

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- troškovi prijevoza od tvrtke do mjesta rada u tuzemstvu i inozemstvu
- troškovi smještaja u inozemstvu u potpunosti pokriveni
- poticajna primanja
- dobri radni uvjeti
- usavršavanje i edukacija
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno nakon probnog roka

Molimo Vas da svoje molbe sa životopisom pošaljete putem linka za prijavu ili se javite telefonski.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).