Pošalji prijatelju

Bravar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ADORO je renominirana tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dekorativnih, aluminijskih ulaznih vrata za strana tržišta. Koristimo najnovije tehnologije, kvalitetne materijale te inovativna rješenja kako bismo našim kupcima pružili visokokvalitetna ulazna aluminijska vrata. Sa vlastitom proizvodnjom smo krenuli prije 12 godina i iz godine u godinu bilježimo konstantni rast i razvoj.

Opis posla

- obavljanje poslova izrade bravarskih konstrukcija
- strojobravarske obrada i montaže
- rezanje i spajanje profila
- postavljanje brtvi
- ostali poslovi po nalogu poslodavca

Uvjeti

- iskustvo: poželjno (3 godina)
- osnovno poznavanje rada na računalu
- motivirana osoba
- odgovornost i savjesnost u obavljanju radnih zadataka
- fleksibilnost

Prednost:
- iskustvo rada u proizvodnji

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju
- mlad i dinamičan tim
- rad u urednom, ugodnom i novom pogonu
- stimulativna primanja

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da Vašu prijavu zajedno sa CV-om pošaljete putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).