Pošalji prijatelju

Wellness & Spa recepcionar (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Laetans d.o.o.
  • Adresa: Orešje ulica 47, 10000 Zagreb

Opis posla

Traži se komunikativna i srdačna osoba za rad na Wellness & Spa recepciji. Primanje i razgovor sa gostima, ponuda, prodaja i objašnjavanje tretmana iz Spa ponude te naplata istih.

Uvjeti

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Svim zaposlenicima osiguravamo tri obroka dnevno, a zaposlenicima van Dubrovnika osiguravamo smještaj u blizini hotela.

Nudimo rad u luksuznom Wellness & Spa centru, hotela visoke kategorije, Premium standard u ugodnoj radnoj atmosferi. U mogućnosti smo osigurati ugovor za stalno ili sezonski ugovor. Osiguravamo edukacije, dodatna usavršavanja za osobni razvoj te plan karijere individualno za svakoga.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).