Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za proizvodni kontroling (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ELKA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju kabela
  • Adresa: Koledovčina ulica, 10000 Zagreb

Elka d.o.o., vodeći proizvođač kabela u ovom dijelu Europe i dio ISKRA Grupe - globalno prisutnog ponuđača inteligentnih industrijskih rješenja i elektrotehničkih proizvoda, traži stručnog suradnika za proizvodni kontroling.

Pridružite se našem dinamičnom timu i preuzmite odgovornost za postavljanje proizvodnog kontrolinga u tvrtki koja se bavi proizvodnjom kabela.

Opis posla

- postavljanje proizvodnog kontrolinga u tvrtki koja se bavi proizvodnjom kabela
- analiza proizvodnih podataka radi identifikacije područja za poboljšanje i povećanje učinkovitosti
- razvoj i održavanje sustava kontrole zaliha

Uvjeti

- potrebno iskustvo u proizvodnom kontrolingu
- poželjno poznavanje ERP sustava Infor ln
- izražene analitičke vještine i pažnja na detalje
- aktivno znanje engleskog jezika
- aktivno služenje računalom
- organizacijske i komunikacijske sposobnosti
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3-5

Vještine:

Excel, inforLN

Što nudimo

- stimulativna i redovita primanja
- naknada troškova prijevoza
- nagrada za radne rezultate

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).