Pošalji prijatelju

Mehaničar / Strojobravar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • L.-Ring d.o.o.
  • Adresa: Dobrise Cesarica 14, 10090 Zagreb

L.-Ring d.o.o. se bavi prodajom, najmom i servisom manjih građevinskih strojeva.

Opis posla

Popravci manjih građevinskih strojeva, te povremeni odlasci na teren unutar RH.

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- neto primanja od 1500 do 1800 mjesečno, ovisno o iskustvu
- radno vrijeme 07:00-15:00 h ili 08:00-16:00 h, svaka druga subota radna (08:00-12:00h)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 1800 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).