Pošalji prijatelju

Šankist (m/ž)

Bol

Rok prijave:

  • GRABOV RAT d.o.o. za komunalne djelatnosti

Opis posla

- priprema i posluživanje pića za šankom i u krugu radnog objekta
- briga o nabavi pića
- održavanje prostora u skladu s pravilima i standardima struke

Traži se 3 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Uz Pjacu 2, 21420 Bol

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).