Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Mirlović Zagora

Rok prijave:

  • KONOBA CAMPANELO d.o.o. za ugostiteljstvo

Opis posla

- posluživanje hrane i pića

Uvjeti

srednja škola 3 godinesrednja škola 4 godineviša ili prvostupanjskafakultet, akademija, magisterij, doktorat

Ostale informacije:
Strani jezici:
Vozački ispit: Kategorija A
osobni dolazak: mirlović zagora, sučići 6, 22323 unešić

najava na telefon: 022 448318

mobitel: 099 7067777

e-mailom: info@campanelo.hr
Radno iskustvo: 2 godine i 6 mjeseci

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Mirlović Zagora, Sučići 6, 22323 Unešić

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2-3

Vozačka dozvola:

A

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).