Pošalji prijatelju

Frizer (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

  • the BACKSTAGE, obrt za frizerske usluge, vl. Samanta Purić, Čakovec, Ivana Gorana Kovačića 4a

Opis posla

Frizerski salon THE backstage traži radnika frizera (m/ž).

Traži se 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Tražimo od Tebe:
- pozitivnu i vedru osobu
- rad u timu
- želju za učenjem
- odgovornost i pouzdanost
- kreativnos i znatiželjnost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

I. G. Kovačića 4a, 40000 Čakovec

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- puno radno vrijeme s mogućnošću trajnog zaposlenja
- rad u dobro organiziranom timu
- odličnu atmosferu na poslu, s nama nije dosadno
- neprestano usavršavanje (stručni seminari te osobni rast i razvoj)
- mogućnost napredovanja
- dobro plaćen posao
- nagrade za rad i trud (mi Tvoj trud prepoznajemo i nagrađijemo)
- razumijevanje za Tvoj privatan život jer smo svjesni da postoji život i van posla

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Međimurska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).