Pošalji prijatelju

Kormilar / mornar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • OBRT ZA NAUTIČKI TURIZAM "VILA", KORDIĆ DAMIR, RAB, SUPETARSKA DRAGA 418

Opis posla

Traži se mornar sa matrikulom ili kormilar.

Opis poslova: kružna putovanja.

Uvjeti

- radno iskustvo: 6 mjeseci

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).