Pošalji prijatelju

Inženjer građevine (m/ž)

Metković

Rok prijave:

  • LAPIS j.d.o.o. za građenje, usluge i trgovinu

Opis posla

U potrazi smo za iskusnim inženjerom građevine (m/ž) za rad u uredu u Metkoviću, a po potrebi i na terenu.

Opis posla:
- samostalno vođenje radova, analiziranje projekta i sagledavanje mogućnosti izvođenja radova na gradilištu
- sudjelovanje u osnivanju gradilišta i osiguravanje svih uvjeta za početak radova
- dostavljanje i izrada izvještaja o izvršenim dijelovima radova te njihovih troškova, praćenje financijskih rezultata gradilišta
- sudjelovanje u izvođenju radova na gradilištu po kvaliteti, kvantiteti, rokovima i troškovima
- sudjelovanje u organizaciji i koordinaciji radova na gradilištu u skladu s projektom i ugovorom
- koordinacija s gradilišnim timom, kontrola izvršenja radova, vođenje građevinskog dnevnika te izrada građevinske knjige
- priprema dokumentacije za raspisivanje radova na gradilištu i obrada pristiglih ponuda
- sudjelovanje na koordinacijskim sastancima s investitorom, nadzornim inženjerom, podizvođačima i dobavljačima
- priprema novih natječaja
- organizacija, osiguranje i stroga primjena mjera i sredstava zaštite na radu i protupožarne zaštite sukladno aktima društva

Uvjeti

- stručni ili sveučilišni studij građevinarstva VSS/VŠS (magistar ili prvostupnik građevinarstva)
- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima - poželjno, nije uvjet
- položen stručni ispit - poželjno, nije uvjet
- dobro poznavanje i provođenje mjera zaštite na radu
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na putovanja i rad na terenu
- samostalnost u radu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 162 9793

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor se sklapa na neodređeno vrijeme s probnim radom od 60 dana
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).