Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar (m/ž)

Metković

Rok prijave:

  • LAPIS j.d.o.o. za građenje, usluge i trgovinu

Opis posla

Traži se građevinski tehničar (m/ž) za poslove vođenja manjih gradilišta.

Opis posla:
- vođenje manjih i jednostavnijih građevinskih radova na području Republike Hrvatske
- odgovornost za pravilnu raspodjelu i organizaciju posla, organizaciju djelatnika te provođenje mjera zaštite na radu, organiziranje, upravljanje i nadzor nad resursima i radilištima
- odgovornost za pravovremenu narudžbu materijala i radnih sredstava na gradilištu
- čitanje projektne dokumentacije zidarskih, tesarskih i armiračkih nacrta te praćenje realizacije
- pomaganje voditelju gradilišta, koordiniranje radova ostalih izvođača na gradilištu, vođenje gradilišne dokumentacije i obračun / situiranje izvedenih radova

Uvjeti

- poželjno je iskustvo iz organiziranja, upravljanja, rada i nadzora iz područja građevinskih radova
- poželjno je poznavanje izrade i vođenja gradilišne dokumentacije
- poželjno je imati položen stručni ispit iz područja graditeljstva
- odgovornost, kreativnost, komunikativnost, pedantnost, marljivost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 162 9793

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- poticajna i ugodna radna atmosfera
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- poticajna primanja sukladno radnom mjestu te ostalim pogodnostima
- mogućnost stimulacije sukladno postignutim rezultatima
- dodatne edukacije, osposobljavanja i certificiranja u struci
- prigodne isplate i novčane potpore: božićnica, uskrsnica, dar za dijete, jubilarne nagrade i još mnogo toga

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).