Pošalji prijatelju

Zidar / Tesar (m/ž)

Istarska županija

Rok prijave:

  • PRO GRAD INŽENJERING d.o.o.

Primarna djelatnost tvrtke je izvođenje svih vrsta građevinskih i obrtničkih radova, odnosno izgradnja stambenih i nestambenih te rekonstrukcija i sanacija postojećih objekata.

Konstantnim usavršavanjem stručnog kadra, uvođenjem novih tehnologija i racionalnim ulaganjem u sredstva rada dižemo razinu poslovne konkurentnosti čime učvršćujemo svoje mjesto na tržištu i iznova ostvarujemo nove poslovne suradnje.

Opis posla

- betonski, zidarski, tesarski, armirački i krovopokrivački radovi u građevini
- izgradnja svih vrsta stambenih i nestambenih objekata uz pomoć suvremene vrhunske opreme sve pod kontrolom i vodstvom odgovornih inženjera i poslovođa na gradilištu

Radi se u Istarskoj županiji.

Uvjeti

- radno iskustvo minimalno tri godine

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 187 3397

Što nudimo

- stimulativni uvjeti rada po uzoru na standarde susjednih europskih zemalja sa mogućnošću napretka u tvrtki u vidu poboljšanja uvjeta i dodatnih bonusa
- poslodavac osigurava i plaća: liječnički pregled, prijava na mirovinsko i zdravstveno, radnu dozvolu, stan, prijevoz od stana do gradilišta i nazad, zaštitnu opremu i alat
- godišnji odmor: 3 tjedna krajem srpnja i početkom kolovoza, te dva tjedna za vrijeme božićnih praznika
- vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).