Pošalji prijatelju

Tesar u niskogradnji (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Opis posla

- obavljanje građevinskih poslova u niskogradnji
- izvođenje radova po nalogu poslovođe na gradilištu
- rad sa strojevima, opremom i oplatom
- ostale aktivnosti po nalogu poslodavca

Uvjeti

- NKV/PKV/KV/VKV/SSS građevinski radnik
- poželjno minimalno 5 godina radnog iskustva, nije uvjet
- poželjna vozačka dozvola B kategorije, nije uvjet
- pouzdanost, odgovornost, marljivost
- pažljivost i preciznost
- fizička spremnost

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad
- rad u renomiranoj nacionalnoj tvrtki
- rad u specijalnoj gradnji
- pozitivno i dinamično okruženje
- mogućnost dodatne zarade kroz sustav nagrađivanja i preporuka
- božićnica, uskrsnica, regres
- osiguran prijevoz službenim vozilima
- osiguran smještaj za rad na terenu
- terenski dodatak za rad na terenu na redovnu plaću
- plaćen 1 obrok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 2050 eur

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).