Referent prodaje - djelatnik za izradu ponuda i narudžbi na njemačkom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Adoro je renominirana tvrtka koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dekorativnih, aluminijskih ulaznih vrata za strana tržišta. Sa vlastitom proizvodnjom smo krenuli prije 12 godina i iz godine u godinu bilježimo konstantni rast prodaje. Time raste i potreba za daljnjim radnim mjestima, jer broj zaposlenika isto tako raste iz dana u dan.

Opis posla

- izrada ponuda i narudžbi za njemačka govorna područja
- komunikacija sa kupcima na njemačkom jeziku (pojašnjenje narudžbi, prezentacija tehničkih detalja i njihovo usklađenje sa zahtjevima kupaca)

Uvjeti

- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- odgovornost, sistematičnost i savjesnost u obavljanju radnih zadataka
- samostalnost u radu
- analitičko razmišljanje i proaktivno djelovanje
- fleksibilnost
- aktivno korištenje njemačkog jezika
- korištenje MS Office alata
- poželjno iskustvo od godine dana na navedenim poslovima (nije uvjet)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Njemački (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato Vam nudimo:
- rad u ugodnom okruženju
- mlad i dinamičan tim
- rad u urednom, ugodnom i novom uredu i pogonu
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).