Pošalji prijatelju

Maser (m/ž)

Nin

Rok prijave:

  • ARA, obrt za masažu i njegu tijela, vl. Josipa Bosak Sato, Nin, Zvonimirova 4

Opis posla

Masaže - parcijalne i cijelo tijelo, hot stones masaže, bamboo i thai poultice masaže te razni spa rituali.

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili osobnim dolaskom.

Kontakt podaci

Adresa:

Zadarska 25, 23232 Nin

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Uključena edukacija prije samog početka rada.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).